Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівцях розпочали ремонтні роботи у старому корпусі «Міської дитячої клінічної лікарні»
П'ятниця, 08 лютого 2013, 18:07
В Чернівцях розпочали ремонтні роботи у старому корпусі «Міської дитячої клінічної лікарні». Наразі всіх хворих перевели до нового, сучасного корпусу. Про зміни, які відбулись у цьому медичному закладі розповіли на підсумковій нараді щодо робити нового корпусу міської дитячої клінічної лікарні.

Нова лікарня – нові можливості. Медичний персонал міської дитячої клінічної лікарні вже декілька місяців поспіль працює в оновленому корпусі лікувальної установи, в якому лікування проводиться за сучасними технологіями.

Євген Микитинський, завідувач дитячого хірургічного відділення: «Прийшлось багато попрацювати і наш персонал працював тут пів року приводячи цю будівлю в робочий стан і нам це вдалося. Основна ідея створення цього корпусу це створення нормальних умов для дітей, в першу чергу для дітей хворих і створення нормальних умов для праці мед працівників».

Степан Басістий у міській дитячій клінічній лікарні працює вже понад 20 років, лікар каже, що вже і не сподівався практикувати в лікарні такого рівня.

Степан Басістий, завідувач відділенням анестезіології і реанімації: «Наразі ми маємо сучасне обладнання, яке дає можливість виходжувати діток, дітки дійсно зі складними вродженими вадами розвитку, наразі у нас таких 5ро у відділенні, з того, що наше відділення розраховане на 6 ліжок. Всі дітки отримали необхідну хірургічну допомогу і наше обладнання дає виходити цих діток, підняти, щоб вони могли вирости здоровими».

У зв’язку з початком функціонування нового корпусу лікарні, а також початком ремонтних робіт у старому відбулась підсумкова нарада за участі медперсоналу, а також представників влади. Проте перед нарадою секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин перевірив роботу відділень нового корпусу, а також проведення ремонтних робіт в старому. Наразі тут замінена стара проводка, перевірено систему опалення, частково замінені труби. В ході ремонтних робіт був віднайдений фрагмент старовинної фрески, її від реставрують і покриють лаком. Великі палати тут розмежовують задля комфорту пацієнтів: «Тут були такі ж самі перегородки як в тому корпусі, дерев’яні ми знесли. Це все знялося, замінилося на гіпсокартоні все буде замінено на нове. Залишається ця плитка, залишаються батареї, ще ті, румунські, добудовуємо ще санвузли, душові кабіни».

Загалом на відновлення старого корпусу лікарні із міського бюджету не зважаючи на те, що раніше планувалось близько 800 тисяч гривень, було виділено в рази менше - 350 тисяч. Проте, як запевняє Віталій Михайлішин – міська влада намагатиметься долучати спонсорів.

Віталій Михайлішин, секретар Чернівецької міської ради: «Я впевнений, що ми все ж таки до кінця півріччя знайдемо як мінімум 700, може й мільйон щоби закінчити вже ремонтні роботи в історичному корпусі лікарні».

Після ремонту старого корпусу, а його сподіваються завершити до кінця року, тут планують зробити дитячий лікувальний комплекс, зокрема сюди переведуть дітей з лікарні «Колос», що знаходиться на вулиці Руській.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 196 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.